Monitoring CCTV i IP - ochrona mienia

Monitoring CCTV i IP - ochrona mienia

Monitoring wizyjny sprawdza się doskonale przy obserwacji otoczenia budynków np. wejść do obiektów, bram wjazdowych jak również celu całodobowego monitoringu, obserwacji i rejestracji wielkich obszarów oraz zamkniętych pomieszczeń. Monitoring CCTV stosuje się szczególnie do ochrony miejsc, które narażone jest na kradzież ze względu na posiadane dobra materialne.Systemy monitoringu są używane do monitorowania pracowników oraz ludzi którzy wchodzą i wychodzą z budynków.

  U nas można zamówić specjalne zestawy telewizji przemysłowej do ochrony mienia. Polecamy tzw. monitoring przemysłowy , monitoring przez internet - oglądanie online na stronie www (monitoring ip)

  • monitoring sklepu, monitoring domu , monitoring firmy, monitoring hali, monitoring magazynu, monitoring działki, monitoring boiska czy tez parkingu

Aktualnie bardzo popularny jest system monitoringu CCTV IP w oparciu o kamery IP - sieciowe. W przypadku kamery IPużytkownik w przeglądarce www widzi pogląd obrazu na żywo z kamery, wówczas takie rozwiązanie nie wymaga stosowania rejestratora cyfrowego. Zaletą z kamer ip jest niska cena monitoringu oraz znacznie lepsza jakość obrazu ponieważ kamery IP posiadają wysoką ilość megapikseli tzw. rozdzielczość obrazu.

Jak działa monitoring telewizji przemysłowej?

Zasada działania monitoringui jego archiwum elektroniczne oparte jest na pobieraniu obrazu z kamery, który jest rejestrowany na dysku twardym cyfrowego rejestratora. Stosowanie rejestratora i dysku twardego umożliwia tworzenie archiwum - kopie obrazu z kamery. Systemy oparte na rejestratorach cyfrowych DVR lub specjalnych kartach cyfrowych umożliwiają ciągły nadzór obiektu, firmy, domu z każdego miejsca w którym mamy dostęp do Internetu, UMTS, GPRS.

Ile kosztuje monitoring cctv | monitoring ip?

Do wstępnej wyceny (kalkulacja kosztów monitoringu) podaj:

  • przewidywaną liczbę kamer wewnętrznych i zewnętrznych,
  • przeznaczenie systemu lub inne wymagania (oczekiwania),
  • podstawowe dane obiektu, pozwalające określić długość tras kablowych.

Jak zaprojektować monitoring CCTV?

Najłatwiej powierzyć projektowanie specjalistom. Aby zaprojektować  monitoring CCTV wystarczy, że przedstawisz nam przeznaczenie i oczekiwania wobec monitoringu czy tez większego systemu telewizji przemysłowej. 
Służymy fachową wiedzą techniczną. Mamy doświadczenie w projektowaniu
  monitoringu 

 Oferujemy kompleksową realizację usługi monitoringu cctv

  • projekt i kalkulacje kosztów,
  • montaż i uruchomienie,
  • podłączenie do sieci i Internetu (podgląd przez Internet),
  • konserwację i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Usługi montażowe monitoringu wykonujemy w takich miejscowiściach jak: Grójec, Warka,Tarczyn, Białobrzegi, Warszawa,Góra Kalwaria, Chynów, Piaseczno, Nowe Miasto nad Pilicą, Nadarzyn i innych  mjiejscowiścia w odległości do 100km od Grójca.

Szukasz specjalisty? Prosimy o kontakt tutaj

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com