Instalacje Odgromowe‎

Piorunochron INGESCO® PDC to najprostszy, bardzo estetyczny i najbezpieczniejszy sposób zabezpieczenia budynków w zewnętrzną ochronę odgromową. Zgodnie z Normą  EN PN 62305, wystarczą 2 przewody odprowadzające prąd udarowy z masztu aktywnego INGESCO®, które  są połączone z uziomami, dla których mierzona wartość impedancji każdego z osobna wynosi min. 10 Om(Ω). Tak wykonana instalacja odgromowa jest stosowana od 1982 roku w Państwach, o najwyższym współczynniku wyładowań atmosferycznych w ciągu roku na 1km2.

Produkty INGESCO® są obecne w ponad 50 krajach w Europie, Ameryce, Afryce i Azji, gdzie systemy ochrony odgromowej i przepięciowej mają zastosowanie  dla różnorodnych sektorów budownictwa i przemysłowych:  petrochemiczne,  chemiczne, elektryczne, górnicze, elektryczne, rolnictwa, obrony, administracji publicznej, zdrowia, rekreacji i turystyki, komunikacji. Międzynarodowy wymiar INGESCO® utrzymuje się przez jakość naszych produktów i usług, gwarantowana przez analizy laboratoryjne LABELEC, akredytowane przez ENAC, gdzie wszystkie urządzenia są umieszczane w najbardziej rygorystycznych i ekstremalnych warunkach testowych.

O tym jak wielkim zagrożeniem są wyładowania atmosferyczne nie trzeba nikogo przekonywać. Nie trzeba również przekonywać, że pieniądze wydane na usuwanie ich skutków to pieniądze zmarnowane. Pomyśl czy nie warto się przed tym zabezpieczyć?!

W Polsce w przeciągu roku w obszar 1km2 piorun uderza częściej niż dwa razy. Zniszczenie domu jest najbardziej spektakularnym efektem wyładowania atmosferycznego, natomiast najczęstszym jego skutkiem jest uszkodzenie sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 30% uszkodzeń sprzętu elektrycznego spowodowana jest wyładowaniami atmosferycznymi.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój dom przed wyładowaniami atmosferycznymi i potrzebujesz ochrony odgromowej na najwyższym światowym poziomie posiadającej rozwiązania, które są niedostępne u konkurencji - zaufaj Nam. Pomożemy Ci zabezpieczyć Twój dom oraz osoby się w nim znajdujące w sposób, w jaki nikt inny nie miałby takiej możliwości.

 Wyobrażasz sobie nowoczesną ochronę odgromową twojego domu, która nie szpeci budynku rozległą ilością drutów zainstalowanych na dachu, a swoją skutecznością ochrania obszar wielokrotnie większy, nawet taki, który obejmuje całą zamieszkiwaną przestrzeń wokół Twojej posesji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Posiadamy szeroki wachlarz asortymentowy;
  • Nasze towary są wysokiej jakości;
  • Zapewniamy kompleksową ofertę;
  • Wykonujemy elementy według indywidualnych wymagań klienta;
  • Realizujemy nietypowe zamówienia;
  • Zapewniamy fachowe doradztwo;
  • Posiadamy bogate doświadczenie.

Wykonujemy wszystkie instalacje odgromowe - piorunochrony, niezależnie od rodzaju instalacji (aktywna czy tradycyjna) oraz miejsca i regionu (cała Polska).

Instalacje odgromowe - piorunochrony wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami UE, a wszystkie stosowane przez nas rozwiązania są poparte wieloletnimi badaniami. Sprzedawane przez naszą firmę systemy odgromowe posiadają właściwe certyfikaty.

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com