HomeMonitoring IP

Monitoring IP

Monitoring IP jest bardzo nowoczesnym systemem rejestracji obrazu który bardzo szybko się rozwija. Główną zaletą tego systemu jest że można go włączyć do istniejącej sieci lokalnej w której na każdy Komputerze PC, Laptopie, oraz na urządzeniach mobilnych z systemem IPhone, Android, Blackberry, Symbian, Windows Mobile. Kamery posiadają bardzo wydajną kompresje H.264 który jest najlepszej jakości i zajmuje najmniejszy strumień.

Proponujemy system kamer IP dla nowoczesnych instalacji. Do zasilenia kamer IP wykorzystujemy Switch PoE (Switch z zasilaniem). Do zestawu dołączymy Rejestrator IP do 16 Kanałów z bardzo zasobnymi dyskami (do 4 TB) które są w stanie zarchiwizować obraz z kamer na 2 Miesiące. Do podtrzymywania zasilenia proponujemy UPS czyli zasilacz awaryjny. Wszystko mieścić się może w szafce naściennej RACK 19' do której nikt niepożądany nie ma dostępu.

Najnowsze systemy pozwalają udostępniać informacje o zdarzeniu poprzez SMS, VIDEO PUSH, E-Mail. Detekcja ruchu pozwala na alarmowanie bez korzystania z systemu alarmowego.

Oferujemy:

Kamery IP.

Rejestrator IP.

Switch PoE (z zasilaniem).

Podłączenie do systemu alarmowego.

Udostępnienie obrazu i informacji z kamer poprzez SMS, E-mail.

Profesjonalna Instalacja oraz konfiguracja.

Sterowanie systemem z zewnątrz poprzez publiczne IP

Oglądanie obrazu na urządzeniach mobilnych oraz komputerze

na całym świecie poprzez Internet

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com